IEEE  EMC Romania Chapter  ianuarie 2019

Lista membrilor activi

1

Diana Elena

BUCUR

Member

2

Dumitru

CAZACU

Member

3

Daniel Marius

CĂLIN

Member

4

Sorin

COATU

Life Senior Member

5

Eugen

COCA

Senior Member

6

Marian

COSTEA

Senior Member

7

Eleonora

DARIE

Member

8

Valeriu

DAVID

Senior Member

9

Aldo

DE SABATA

Member

10

Ana Maria

DUMITRESCU

Member

11

George

ENACHE

Graduate Student Member

12

Sorin

ENACHE

Member

13

George

FLOREA

Senior Memberr

14

Cătălin

GOIA

Member

15

Mircea

GORDAN

Member

16

Elena

HELERA

Senior Member

17

Angela

IAGAR

Member

18

Tudor

LEONIDA

Member

19

Ioana-Izabela

ODOR

Member

20

Mihai

MARICARU

Member

21

Andrei

MARINESCU

Life Senior Member

22

Radu Florin

MARINESCU

Graduate Student Member

23

Claudia Steluţa

MARTIŞ

Member

24

Daniela

MINESCU

Member

25

Aurelian

MORARU

Member

26

Mihaela

MOREGA

Senior Member

27

Călin

MUNTEANU

Member

28

Melania

NAUMOF

Member

29

Ileana

NICOLAE

Member

30

Petre-Marian

NICOLAE

Senior Member

31

Stefan Marian

NICOLAE

Member

32

Claudia Laurenţa

POPESCU

Member

33

Mihai Octavian

POPESCU

Senior Member

34

Dan

RUCINSCHI

Member

35

Alexandru

SĂLCEANU

Senior Member

36

Lucian

SCĂRLĂTESCU

Graduate Student Member

37

George Călin

SERIŢAN

Member

38

Marius

SILAGHI

Member

39

Andrei Marius

SILAGHI

Graduate Student Member

40

Ionuţ Daniel

SMĂRĂNDESCU

Graduate Student Member

41

Paul

SVASTA

Life Senior Member

42

Dumitru

TOADER

Affiliate

43

Cristian

TURCA

Graduate Student Member

44

Ion

VONCILĂ

Member

Total : 44 membri

din care

 3 Life Senior Member

9 Senior Member

25 Member

6 Graduate Student Member

1 Affiliate

 

Chapterul EMC Romania

Lista membrilor activi - 2017

1 Ileana Băran ileana.baran@gmail.com Senior Member
       
2 Daniel Călin Marius calinmariusdaniel@yahoo.com Member
       
3 Sorin Coatu sorin_coatu@yahoo.com Member
       
4 Eugen Coca ecoca@usv.ro Senior Member
       
5 Marian Costea marian_costea2003@yahoo.com Member
       
6 Radu Damian rdamian@etti.tuiasi.ro Member
       
7 Valeriu David valdavid@ee.tuiasi.ro Senior Member
       
8 Aldo De Sabata aldo.de-sabata@upt.ro Member
       
9 Sorin Enache senache@em.ucv.ro Member
       
10 George Florea georgeflorea@tehnorob.ro Senior Member
       
11 Cătălin Goia catalin.goia@gmail.com Member
       
12 Mircea Gordan mirgordan@gmail.com Member
       
13 Elena Helera helerea@unitbv.ro Member
       
14 Angela Iagar angela.iagar@fih.upt.ro Member
       
15 Ciprian Ionescu ciprian.ionescu@cetti.ro Member
       
16 Tudor Leonida tudor_l@yahoo.com Member
       
17 Ioana-Izabela Odor ioanaiza.odor@gmail.com Member
       
18 Andrei Marinescu ancor2005@gmail.com Senior Member
       
19 Radu Florin Marinescu marinescu_radu_florin@yahoo.com Graduate Student Member
       
20 Daniela Minescu daniela@eed.usv.ro Member
       
21 Mihaela Morega mihaela@iem.pub.ro Senior Member
       
22 Călin Munteanu calin.munteanu@et.utcluj.ro Member
       
23 Melania Naumof melania.naumof@gmail.com Member
       
24 Petre-Marian Nicolae pnicolae@elth.ucv.ro Senior Member
       
25 Claudia L Popescu pompoc@warp.ro Member
       
26 Mihai O Popescu mihaioctavian.popescu@upb.ro Senior Member
       
27 Dan C Rucinschi dan.rucinschi@gmail.com Member
       
28 Alexandru Salceanu asalcean@ee.tuiasi.ro Senior Member
       
29 GeorgeălinţanSeriC george.seritan@upb.ro Member
       
30 Marius A Silaghi masilaghi@uoradea.ro Member
       
31 Ionuţ Daniel Smărăndescu smarandescu.ionut@yahoo.com Graduate Student Member
       
32 Paul Svasta paul.svasta@cetti.ro Senior Member
       
33 Marin Nicolae Ştefan nmarianstefan@yahoo.com Member
       
34 Dumitru Toader dumitru.toader@et.upt.ro Affiliate
       

Total : 34 membri

din care

10 Senior Member

22 Member

2 Graduate Student Member

1 Affiliate

 

Lista membrilor activi - 2016

Adrian Graur adrian.graur@usv.ro Member Suceava
Aldo De Sabata aldo.desabata@etc.upt.ro Member Timisoara
Andrei Marinescu amarin@icmet.ro Senior Member Craiova
Angela Iagar angela.iagar@fih.upt.ro Member Timisoara
Alexandru Salceanu asalcean@ee.tuiasi.ro Member Iasi
Calin Munteanu calin.munteanu@et.utcluj.ro Member Cluj-Napoca
Claudia L Popescu claudia@apel.apar.pub.ro Member Bucharest
Dan C Rucinschi dan.rucinschi@gmail.com Member Bucharest
Daniela Minescu daniela@eed.usv.ro Member Suceava
Dumitru Toader dumitru.toader@et.upt.ro Member Timisoara
Elena Helera helerea@unitbv.ro Member Brasov
Eugen Coca ecoca@usv.ro Member Suceava
George Calin seritan george.seritan@upb.ro Member Bucharest
George A Florea georgeflorea@tehnorob.ro Senior Member Bucharest
Ilena B Baran ileana.baran@gmail.com Member Bucharest
Ioana-Izabela Odor ioana.odor@gmail.com Member Bucharest
Marian Costea marian_costea2003@yahoo.com Member Bucharest
Marius Silaghi masilaghi@uoradea.ro Member Oradea
Melania Naumof melania.naumof@gmail.com Graduate Student Member Bucharest
Mihaela Morega mihaela@iem.pub.ro Member Bucharest
Mihai O Popescu mihaioctavian.popescu@upb.ro Senior Member Bucurest
Mircea Gordan mirgordan@igmail.com Member Oradea
Paul Svasta paul.svasta@cetti.ro Senior Member Bucharest
Petre-Marian Nicolae pnicolae@elth.ucv.ro Senior Member Craiova
Radu C Cramariuc raducramariuc@yahoo.com Member Bucharest
Sorin Enache senache@iem.ucv.ro Member Craiova
Sorin Coatu sorin_coatu@yahoo.com Member Bucharest
Tudor Leonida tudor_l@yahoo.com Member Bucharest
Valeriu Gh David valdavid@ee.tuiasi.ro Member Iasi

 

Total : 29 membri

din care

5 Senior Member

23 Member

1 Graduate Student Member

 

Lista membrilor activi - 2015

 

Adrian Graur adrian.graur@usv.ro Member Suceava
Aldo De Sabata aldo.desabata@etc.upt.ro Member Timisoara
Alexandru Salceanu asalcean@ee.tuiasi.ro Member Iasi
Anca Tomescu a.tomescu@hotmail.com Senior Member Bucharest
Andrei Marinescu amarin@icmet.ro Senior Member Craiova
Andrei Silaghi andrei.silaghi90@yahoo.com Graduate Student Member Oradea
Angela Iagar angela.iagar@fih.upt.ro Member Timisoara
Calin Munteanu calin.munteanu@et.utcluj.ro Member Cluj-Napoca
Catalin Negrea catalin.negrea@gmail.com Member  
Ciprian Ionescu ciprian.ionescu@cetti.ro Member Bucharest
Claudia Martis claudia.steluta.martis@mae.utcluj.ro Member Cluj-Napoca
Claudia L Popescu claudia@apel.apar.pub.ro Member Bucharest
Constantin Beiu costin_beiu2001@yahoo.com Graduate Student Member  
Dan C Rucinschi dan.rucinschi@gmail.com Member Bucharest
Daniel Calin calinmariusdaniel@yahoo.com Member Brasov
Daniela Minescu daniela@eed.usv.ro Member Suceava
Darie Eleonora eleonora_darie@yahoo.com Member Bucharest
Diana Bucur diana@munde.pub.ro Member Bucharest
Elena Helera helerea@unitbv.ro Member Brasov
Eugen Coca ecoca@usv.ro Member Suceava
Flavius Surianu flavius.surianu@et.upt.ro Member Timisoara
George A Florea georgeflorea@tehnorob.ro Senior Member Bucharest
Ilena B Baran ileana.baran@gmail.com Member Bucharest
Ioana-Izabela Odor ioana.odor@gmail.com Member Bucharest
Lia Elena Aciu lia.elena777@gmail.com Member Brasov
Marian Costea marian_costea2003@yahoo.com Member Bucharest
Marius Silaghi masilaghi@uoradea.ro Member Oradea
Melania Naumof melania.naumof@gmail.com Graduate Student Member Bucharest
Mihaela Morega mihaela@iem.pub.ro Member Bucharest
Mihai Badic mihai.badic@icpe-ca.ro Member Bucharest
Mihai Maricaru mm@elth.pub.ro Member Bucharest
Mihai O Popescu mihaioctavian.popescu@upb.ro Senior Member Bucurest
Norocel Dragos Codreanu norocel.codreanu@cetti.ro Member Bucharest
Paul Svasta paul.svasta@cetti.ro Senior Member Bucharest
Petre-Marian Nicolae pnicolae@elth.ucv.ro Senior Member Craiova
Radu C Cramariuc raducramariuc@yahoo.com Member Bucharest
Radu Damian rdamian@etti.tuiasi.ro Member Iasi
Sorin Coatu sorin_coatu@yahoo.com Member Bucharest
Tudor Leonida tudor_l@yahoo.com Member Bucharest
Valeriu Gh David valdavid@ee.tuiasi.ro Member Iasi

Total : 40 membri

din care

6 Senior Member

31 Member

3 Graduate Student Member